nl-NLen-US
nl-NLen-US
X

Mondhygiëne en poetsinstructie

Alles valt of staat bij een goede mondhygiëne. Bij een matig tot slechte mondhygiëne raakt het tandvlees ontstoken. In een aantal gevallen zal dit proces zich voort zetten richting het kaakbot welke de wortels van de tanden en kiezen omvat. Het bot zal door het lichaam worden afgebroken, waardoor de tanden en kiezen los komen te staan. Deze ontsteking is vaak chronisch van aard en woekert onopgemerkt voort.
Een slechte mondhygiëne zal ook de levensduur van vullingen, facings en kronen sterk negatief beïnvloeden. Het is daarom van groot belang de mondhygiëne op peil te krijgen en te houden.
Na het reinigen van het gebit zullen we u zo nodig een poetsinstructie geven. Hierin zullen poetstechnieken en het gebruik van tandenstokers en tanddraad (flos) worden besproken. Zijn de problemen erg groot dan maken we voor u een afspraak bij de mondhygiënist.

Inschrijven

CONTACT

DnnC CookieConsent GDPR Banner